ALCON Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

  • Ürün Kodu: M-9975

  • ALCON Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

ALCON Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı

          Araçların dış yıkamasında fırça ve sünger kullanmadan, mükemmel temizlik sağlar. Aracın boyasına zarar vermez. Fırça ve sünger teması olmadığı için aracınızın boyası çizilmez. Bu sayede aracınızın boyası uzun yıllar parlak görünümünü kaybetmez. Bu ürün Konsantre bir üründür ve basınçlı makineler vasıtası ile kullanılır. 

Kullanım 
          1/60 oranında seyreltirilerek, basınçlı makinalar ile araç üzerinde köpük oluşturularak uygulanır. Kısa bir süre (yaklaşık 2 dk.) nüfuz etmesi beklenir, basınçlı yumuşak su ile araç durulanır ve kurulanır. Uygulama esnasında cilt ve göz temasından kaçınılmalı, mutlaka koruyucu gözlük ve eldiven ile tatbik edilmelidir. 

Uyarı !!!
          Fırçasız köpük yıkama şampuanları adı altında piyasada birçok ürün bulunmaktadır. Merdivenaltı imalatı olarak adlandırılan bazı ürünlerde, maliyetin düşürülmesi için ürünlerin içerisine KOSTİK adı verilen ucuz, etkili ama çok zararlı olan bir kimyasal katıldığı söylenmektedir. Bu tarz ürünler araç kaportasına ve boyasına zarar vermektedir. Araç sahiplerinin bu konuya dikkat etmeleri gerekmektedir. 

Ambalaj 
M-9975 Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı   1 kg. --> Koli = 12 ad.