trende

Alcon Subap Alıştırma Macunu İkili Kutu

 Alcon Subap Alıştırma Macunu İkili Kutu

Motorların; emme ve egzoz supaplarının alıştırılmasında, en yüksek performans için raspalama, perdah ve parlatma işlerinde, metal zemin üzerinde ağır kullanım şartlarından doğan metal deformasyonlarını giderme ve düzeltmede en iyi neticeyi verir. 

ÖZEL FORMÜLÜ sayesinde  güvenilir, yüksek performanslı aşındırma, düzeltme, seviye ayarlama, honlama, temizleme ve parlatma sağlar. En iyi netice için uygun kalınlıktaki kum seçimi önemli olup, önce kalın macun ile aşındırma-seviye ayarlama, sonra ince macunla düzeltme-perdah-parlatma işlemleri yapılması önerilir. 

Ürün Özellikleri
  • Yüksek dirençli metal yüzey aşındırıcısıdır. 
  • Metallerde düzeltme, seviye ayarlama, honlama, temizleme ve parlatma sağlar. 
  • Emme ve egzost supaplarının alıştırılması için ideal malzemedir. 
Ürün Görselleri
ÜRÜN KODURENGİAMBALAJ TİPİKUTU ADEDİ
M-9903 Yeşil100 gr. Kutu12
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Teknik Bilgiler

Renk: Yeşil

Uygulama Şekli

Supabın yuvaya temas eden birkaç noktasına önce kalın pastadan sürünüz. Supabı yuvasına takıp sağa-sola döndürünüz. Kısa aralıklarla sık sık supabı yuvaya vurup, zeminlerdeki kurum ve deformasyon gibi istenmeyen oluşumların kaybolmasını sağlayınız. Son olarak ince pasta ile aynı işlemi tekrarlayarak ince perdah ve parlak bir satıh oluşmasını temin ediniz. İşlemin bitiminde parçaları benzinle yıkayarak kullanıma veriniz.

Uygulama Alanları

Uyarılar

H315 – Cilt tahrişine yol açar. H319 – Ciddi göz tahrişine yol açar. H412 – Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. P264 – Elleçlemeden sonra elleri, kolları ve yüzü iyice yıkayın. P280 – Koruyucu eldiven/koruyucu kıyafet/göz koruyucu/yüz koruyucu kullanın. P302+P352 – DERI ILE TEMAS HALINDE ISE: Bol sabun ve su ile yıkayın. P305+P351+P338 – GÖZ ILE TEMASI HALINDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P332+P313 – Ciltte tahriş söz konusu ise :Tıbbi yardım/müdahale alın. P337+P313 – Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım/bakım alın. EUH208 – aril amin içerir. Alerjik reaksiyona yol açabilir

7/24 TEKNİK DESTEK
Satış Öncesi & Satış Sonrası Destek

.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?