trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
ALCON ENDÜSTRİYEL

“ALCON ÇÖZÜM ÜRETİR.”

ALCON 1998 yılında en iyiye, en kaliteliye ulaşma ve bu başarıyı paylaşma adına çıktığı bu yolda, takım ruhuna önem veren heyecanlı ve güler yüzlü ekibiyle, yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket eder. Hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermek doğrultusunda “ÇÖZÜM ÜRETİR…”.

ALCON, Türkiye’de ve uluslararası pazardaki yeni fırsatları ve ihtiyaçları tespit eder, değişime hızla uyum sağlar, öncülük eder, yeni pazarlar yaratır, trendleri belirler. Yeni ve farklı fikirleri kucaklar.

ALCON ’nun müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdiği ürünler yaşamın birçok alanında kullanılmakla birlikte özellikle; Otomotiv Sektörü, Hırdavat Sektörü, İnşaat Sektörü, Endüstriyel Tesisler ve Tersanelerin tamir, bakım ve onarım ile ilgili mühendislik ihtiyaçlarına inovatif kimyasal çözümler sunar.

ALCON yurtiçi yada yurtdışından gelen ve kendi ürün yelpazesinde bulunan yada geliştirilerek üretilmesi talep edilen kimyasal çözümler için karşılıklı yasal koruma şartlarını içeren fason üretim sözleşmesi eşliğinde; ticari sırlar, teyidleşilmiş formülasyon ve kalite standartları esas alınarak fason üretim yapabilme kapasitesine sahiptir.

ALCON bir yandan kendi işini en iyi şekilde yaparken, bir yandan da bilgi birikimini paylaşır; Türkiye’ye ve dünyaya karşı taşıdığı sorumlulukları yerine getirir. ALCON kullanıcılarına daima uygun fiyatlarla, kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler sunarken, sınıfının en iyisi hizmeti sağlar. Müşterileri ile güçlü ortaklıklar kurar, sürdürülebilir ve istikrarlı kazançlar sağlar. ALCON çalışanlarının, toplumun, tüketicilerin ve doğal çevrenin haklarına önem verir.

ALCON öncü olmak, kaliteden asla ödün vermemek, müşteri odaklılık, takım ruhunu benimsemek ve sürekli gelişmek ve iyileşmek adına kalite politikasını sürekli iyileştirir. ALCON çalışmalarını, güncel Ulusal ve Uluslararası standart ve tanımlanmış deney metotlarına göre mümkün olan en kısa sürede, yasal şartlara uygun ve ekonomik olarak, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak sürdürür.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?