trende

Alcon Hotsealant Silindir Blok Çatlak İlacı Sıvı

 Alcon Hotsealant Silindir Blok Çatlak İlacı Sıvı

Soğutma sistemlerinde ve otomotiv motor bloklarında meydana gelen çatlak ve sızıntılara karşı pratik onarım malzemesidir. Sistemi sökmeden, dağıtmadan, pratik ve etkili çözüm sağlar. 

Ürün Özellikleri
  • Sistemi sökmeye gerek kalmaz.
  • Ürünün kullanımı çok pratiktir.
Ürün Görselleri
ÜRÜN KODUAMBALAJ TİPİKUTU ADEDİ
M-9901350 gr. Plastik Şişe12
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Teknik Bilgiler

Form: Sıvı
Renk: Kırmızımsı
Koku: Karakteristik

Uygulama Şekli

– Soğutma sisteminde antifriz boşaltıldıktan sonra uygulama yapılması gerekir. Aksi takdirde, antifriz ile reaksiyona girer ve kötü sonuçlara neden olur.
– Bu işlemden birkaç gün sonra, ilaçlanan su boşaltılabilir, sistem temizlenir ve daha sonra tekrar antifriz ilave edilebilir.

Uygulama Alanları

Motor silindir blok, Su radyatörü, Su pompası, Kalorifer radyatörü ve soğutma sistemlerinde bulunan borulardaki su sızmalarını önlemek için uygulanır.

Uyarılar

H315- Cilt tahrişine yol açar. H319- Ciddi göz tahrişine yol açar. H335- Solunum yolu tahrişine yol açabilir. P261- Buharını, dumanını, gazını, sisini, spreyini solumaktan kaçının. P264- Elleçmeden sonra elleri iyice yıkayın. P280- Göz koruyucu, koruyucu eldiven kullanın. P302+P352 Deri ile temas halinde ise bol sabun ve su ile yıkayın. P304+P340- Solunması halinde kişiyi açık havaya çıkarın rahat soluması için ytardım edin. P305+P351+P338- Göz teması halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın.Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. P312- Kendinizi iyi hissetmezseniz doktoru arayınız. P332+P313 Ciltte tahriş söz konusu ise tıbbi yardım alın. P337+P313 Göz tahrişi kalıcı ise tıbbi yardım alın.

7/24 TEKNİK DESTEK
Satış Öncesi & Satış Sonrası Destek

.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?