trende

Alcon Özel Plastik Çelik (Katalizör)

 Alcon Özel Plastik Çelik (Katalizör)

Endüstriyel kullanımlar ve imalat sanayi için, özel ekonomik ambalajda ve vizkozitede üretilmiştir. Elektronik sanayi, plastik sanayi, madeni eşya sanayi, inşaat sanayi ve diğer imalat sanayilerinde, özellikle seri üretimlerde büyük bir başarı ile kullanılmaktadır. Zamanla oluşabilecek tüm dış şartlar ile hava şartlarına ve vibrasyona karşı çok iyi dayanır. 

Ürün Özellikleri
Ürün Görselleri
ÜRÜN KODUAMBALAJ TİPİKUTU ADEDİ
M-8803Teneke Kutu
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Teknik Bilgiler

Renk             : Karıştıktan sonra , Buzlu Şeffaf
Isı Dayanımı : 120 °C ( Geçici olarak  150 °C)

Uygulama Şekli

KULLANIM ŞEKLİ: 
ALCON ÖZEL PLASTİK ÇELİK YAPIŞTIRICI, Kullanımda iyi netice almak için; uygulama yapılacak yüzeylerde bulunan yağ, pas, kir ve tozların benzin yada tiner ile temizlenmesi gerekir. Metaller ve çok parlak yüzeyler zımpara veya eğe ile dişlendirilerek yapıştırılmalıdır. 
KULLANIMA HAZIRLAMA: 
Mutlaka ayrı kaşıklar kullanarak ve ihtiyaç kadar: 
ALCON ÖZEL PLASTİK ÇELİK YAPIŞTIRICI’dan 3 (Üç) kısım, ALCON ÖZEL PLASTİK SERTLEŞTİRİCİ KATALİZÖR’den; 2 (iki) kısım veya tartı ile 60g. Plastik Çelik, 40g. Sertleştirici (Katalizör) alınarak, uygun kapta iyice karıştırılır. Yapıştırılacak yüzeylere gereği kadar sürülür. Yapıştırma sırasında yüzeylerin birbirine tam olarak teması sağlanmalıdır. Yapışma normal şartlarda ve oda sıcaklığında 10-12 saatte gerçekleşir. Tam yapışma 5-6 günde olur. Acil durumlarda yapıştırılan malzeme alevsiz ortamda 80-100 derece’de ısıtılırsa 1-2 saat içinde yapışma sağlanabilir. Özel uygulamalar ve vizkozite istekleri için lütfen firmamız ile temasa geçiniz. Uygulama ve Kullanım aletlerinin temizliği için ispirto kullanılabilir.

Uygulama Alanları

Uyarılar

Uyarı: H302+H312 – Yutulması veya cilt ile temas etmesi halinde zararlıdır. H314 – Ciddi cilt yanıklarına ve göz hasarına yol açar. H317 – Alerjik cilt reaksiyonlarına yol açar. H412 – Sucul ortamda uzun süre kalıcı, zararlı etki. P261 – Tozunu/ dumanını/ gazını/ sisini/ buharını/ spreyini solumaktan kaçının. P264 – Ellemeden sonra elleri iyice yıkayın. P280 – Koruyucu eldiven/ koruyucu kıyafet/ göz koruyucu/ yüz koruyucu kullanın. P301+P330+P331+P310 – YUTULDUĞUNDA: Ağzınızı çalkalayın. İstifra etmeye ÇALIŞMAYIN. Doktor derhal arayınız. P303+P361+P353+P310 – DERİ (veya saç) İLE TEMAS HALİNDE İSE: Kirlenmiş tüm giysilerinizi hemen kaldırın/çıkartın. Cildinizi su/duş ile durulayın. Doktor derhal arayınız. P305+P351+P338+P310 – GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartın. Durulamaya devam edin. Doktoru derhal arayınız. P312 – Kendinizi iyi hissetmezseniz Doktoru, ZEHİR MERKEZİ arayınız. P333+P313 – Ciltte tahriş veya kaşıntı söz konusu ise: Tıbbi yardım/müdahale alın. P362+P364 – Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan önce yıkayın.

7/24 TEKNİK DESTEK
Satış Öncesi & Satış Sonrası Destek

.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?