trende

Alcon (TI) Putty Metal Bond

Titanyum dolgulu macun; sürekli aşınmaya maruz kalan değirmen ve kapalı mikser duvarlarını örten yüksek basınç ve korozyona maruz kalan aşınmış miller, burçlar, valfler ve boruların millerini doldurmak ve onarmak için kullanılır.

Ürün Özellikleri

Özellikle tuzlu suda ve birçok kimyasal maddeye maruz kalan metal örtü tankları örtmek ve korumak için kullanılır. Epoksi, titanyum ve tüm sert koşullara dayanıklı 9,5 mohs sertlikte özel bir seramik takviyedir.

Ürün Görselleri
ÜRÜN KODUAMBALAJ TİPİKUTU ADEDİ
M-2234500 gr. Kutu10
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Teknik Bilgiler

Form: Yapıştır
Renk: Karıştırdıktan sonra gri-siyah
Koku: Karakteristik

Uygulama Şekli

Yüzey hazırlığı :
Uygulama yüzeyi, uygun yapışmayı sağlamak için temiz, zımparalanmış ve mümkünse hafif raspalanmış, kuru ve pas içermemelidir. Yüzeyin zımparalanması en ideal işlemdir. Daha sonra yüzey uygun ve yağsız bir çözücü ile temizlenmeli ve yüzeyin bir kez daha oksitlenmesine izin vermeden yapıştırma işlemi tamamlanmalıdır.
Karıştırma:
Lütfen doğru reçine ve sertleştirici oranları için kutunun kapağında verilen karışım oran çizelgesine bakın. Sertleştiriciyi reçineye ekleyin ve yaklaşık 4 dakika boyunca iyice karıştırın. Homojen bir karışım elde edilene kadar. Karışım hem dairesel hareketlerle hem de alttan yukarı hareketlerle karıştırılmalıdır.
Uygulama:
Macun tipleri için, macun bıçağı veya benzeri bir aletle yayarak epoksi hazırlanan yüzeye uygulanır; Sıvı tipleri için, önce hazırlanan yüzeye bir fırça ile bir katman uygulayın ve sonra üzerine kalan sıvıyı, herhangi bir hava kabarcığı oluşturmadan yavaşça kalıbın veya boşluğun kenarından dökerek uygulayın.

Uygulama Alanları

Sürekli aşınmaya maruz kalan değirmen ve kapalı mikser duvarlarını örten yüksek basınç ve korozyona maruz kalan aşınmış miller, burçlar, valfler ve boruların millerini doldurmak ve onarmak için kullanılır.

Uyarılar

Kilit altında ve anahtarın altında ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.
Cilt ile temasından sakının
Hemen bol su ile yıkayınız ve gözlerle teması arayınız.
Cilt ile temasında derhal sabun ve suyla yıkayın.
Uygun koruyucu kıyafet, eldiven ve göz / yüz koruması.
Kaza halinde veya kendinizi iyi hissetmiyorsanız hemen bir doktora danışın.
Çevreye salıverilmesinden kaçının. 

7/24 TEKNİK DESTEK
Satış Öncesi & Satış Sonrası Destek

.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?