trende

 Alcon Metal Polish

Çok amaçlı, çok etkili, pratik kullanımlı metal parlatıcı pastadır. Otomobillerde; çelik ve alüminyum jantlar, metal panjurlar, far çerçeveleri, nikelajlı çıtaların parlatılmasında, kirlenen boyaların temizlenmesinde pırıl pırıl bir etki sağlar. 

Evlerde; altın, gümüş, platin, mücevherler, pirinç, avizeler, resim çerçeveleri, pirinç vazo, şemsiyelik, biblo vb. objeler diğer metal eşyalar, çelik tencereler, çaydanlık, plexiglas, fayans ve kalın boyalı yüzeyler METAL POLISH ile pırıl pırıl temizlenip parlatılır, oluşan oksitler giderilir, koruyuculuk sağlanır.

Ürün Özellikleri
  • Metallerin parlatılmasında günümüzün ihtiyaçlarına cevap verebilecek güçlü ve modern bir malzemedir.
  • Avizeler, metal kapı kolları, pirinç merdiven korkulukları, pirinç sehpalar, metal çerçeveler ve diğer metal objeler. Ayrıca çelik tencereler, çaydanlık ve benzeri çelik tepsiler ile akla gelebilecek diğer metal mutfak gereçleri.
Ürün Görselleri
ÜRÜN KODURENGİAMBALAJ TİPİKUTU ADEDİ
M-9935 Beyaz50 ml. Tüp18
Ürünle İlgili Merak Edilenler
Teknik Bilgiler

Uygulama Şekli

Parlaması ve temizlenmesi istenen yüzeye yeteri kadar sürülür kurumadan pamuk veya yumuşak bir bezle sık hareketlerle iyice bastırılarak ovulur. Gereğinde uygulama tekrarlanır. Daha sonra temiz ve yumuşak bir kumaş ile malzeme parlatılır. Objeler sabunlu su ile iyice yıkanıp kullanıma verilir.

Uygulama Alanları

Fayans, plexiglass, fiberglass gibi sert plastiklerde. Otolarda: Çelik ve alüminyum jantlar, nikelajlı panjur, tampon, far ve stop çerçeveleri, metal aynaların temizlenmesi, parlatılması ve korunmasında uygulanır.

Uyarılar

Serin yerde saklayınız. Cilde ve göze temas ettirmeyiniz. Temas halinde bol su ile 15 dakika yıkayınız. Temas şiddetli ise tıbbi yardım alınız. Cilde devamlı temas olacaksa eldiven kullanınız.

7/24 TEKNİK DESTEK
Satış Öncesi & Satış Sonrası Destek

.

Whatsapp
ALCON TEMSİLCİ
ALCON TEMSİLCİ
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?